Covid-19: Şirketlere verilen Finansal Desteğe ilişkin Özet, 27 Mart 2020

27 Mart 2020 – COVID-19 salgını hayatımızı etkilemeye devam ediyor, birçok işletme nakit akışını yönetmek ve bu zor dönemde operasyonlarını sürdürmek için kredi temin etmeye çalışıyor. Bu nedenle, hükümet, devlet kuruluşları ve bankalar salgının finansal etkilerini azaltmaya yönelik tedbirler almaya devam ediyor. Bu kapsamda sizler için derlediğimiz finansal ve ekonomik tedbirlere linkinden ulaşabilirsiniz.

Salgın ile ilgili soru ve taleplerinizi Gen & Temizer | Özer bünyesinde oluşturduğumuz COVID-19 Çalışma Grubu’nun COVID_IST_CoreTeam@gentemizerozer.com adresi üzerinden iletebilirsiniz.

Website | + posts

Merve Öner Kabadayı is an Associate specialized in competition law. She is experienced in providing legal advice to international and domestic clients from different industries such as entertainment, pharmaceuticals, fast-moving consumer goods, digital markets, energy, food, and beverages, etc.

EDUCATION
2016: Bilkent University, Faculty of Law, Ankara, LL.B.
2014: Rijksuniversiteit Groningen, The Netherlands, Erasmus Exchange Student
PROFESSIONAL AFFILIATION
Istanbul Bar Association

LANGUAGES
Turkish, English


Merve Öner Kabadayı

Merve Öner Kabadayı is an Associate specialized in competition law. She is experienced in providing legal advice to international and domestic clients from different industries such as entertainment, pharmaceuticals, fast-moving consumer goods, digital markets, energy, food, and beverages, etc. EDUCATION 2016: Bilkent University, Faculty of Law, Ankara, LL.B. 2014: Rijksuniversiteit Groningen, The Netherlands, Erasmus Exchange Student PROFESSIONAL AFFILIATION Istanbul Bar Association LANGUAGES Turkish, English

Bir cevap yazın


Bültenimize Abone Olun.

© Platform Hukuku . Tüm Hakları saklıdır.
Gen & Temizer | Özer